Sokáig nem lehetett tudni, hogy a Legia Warszawanál körön kívülre került válogatott középpályás, hol játszik majd tavasszal. Mostanra azonban pont került az ügy végére.
Az már korábban eldőlt, hogy Nagy Dominik a tavaszi szezont nem a Legiánál kezdi meg. Többen is érdeklődtek a játékos iránt, a Videoton, a Puskás Akadémia és a Ferencváros is szívesen látta volna soraiban, de időközben felmerült annak a lehetősége is, hogy a belga Standardnál folytassa.
A csakfoci.hu információi szerint szerdán eldőlt, hogy Nagy visszatér a Fradiba, egyelőre kölcsönbe. A 22 éves középpályás 2013 és 2017 között már futballozott a zöld-fehéreknél, tavaly januárban került a Legiához.
Úgy tudjuk, a Ferencváros hamarosan be is jelenti a játékos érkezését.
Átigazolások
ETO
Vitális Athénban
Megérkezett Athénba Vitális Milán, már csak az orvosi vizsgálatok választják el az AEK-tól. (sport24.gr)
Légiósok
Döntés Yaakobishviliről
A Barcelona vezetőedzője a keret szűkítésére készül - Yaakobishvili Áron is ideiglenesen távozhat a klubtól.
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.