Bödétől elbúcsúzhatott a Fradi-tábor az utolsó hazai bajnoki után - videó

A DVSC 2-1-s legyőzését, azaz az idénybeli utolsó hazai meccset követően kölcsönösen megünnepelte egymást a Ferencváros csapata és tábora. A drukkerek külön éltették Böde Dánielt is, aki úgy tűnt, el is köszönt a szurkolóktól - és a szurkolók is tőle. Hivatalos hír / megerősítés még nincs arról, hogy a 32 éves válogatott csatár - hét év után - távozna a Ferencvárostól, és ha igen, akkor hová. 
Dudás Gábor 2019. május 12., vasárnap 16:03
A DVSC 2-1-s legyőzését, azaz az idénybeli utolsó hazai meccset követően kölcsönösen megünnepelte egymást a Ferencváros csapata és tábora. A drukkerek külön éltették Böde Dánielt is, aki úgy tűnt, el is köszönt a szurkolóktól - és a szurkolók is tőle. Hivatalos hír / megerősítés még nincs arról, hogy a 32 éves válogatott csatár - hét év után - távozna a Ferencvárostól, és ha igen, akkor hová. 
Szerző: Dudás Gábor 2019. május 12., vasárnap 16:03
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz