A DVSC 2-1-s legyőzését, azaz az idénybeli utolsó hazai meccset követően kölcsönösen megünnepelte egymást a Ferencváros csapata és tábora. A drukkerek külön éltették Böde Dánielt is, aki úgy tűnt, el is köszönt a szurkolóktól - és a szurkolók is tőle. Hivatalos hír / megerősítés még nincs arról, hogy a 32 éves válogatott csatár - hét év után - távozna a Ferencvárostól, és ha igen, akkor hová.
Egy szurkolói videó az ünneplésről és Böde-búcsúról(?):
Olvastad már?
Rebrov Bödéről: "Nagyon motiváltan lépett pályára", Vignjevic: "Csalódott és dühös vagyok" - edzői értékelések
Csertői Aurél szerint jókor volt stabil a már biztosan bennmaradó Paks, Kuttor Attila betartott ígéretről beszélt.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.