Az UEFA közzétette a Ferencváros Európa Liga-csoportjának pontos menetrendjét. Ekkor játszik a magyar bajnok az EL-ben.
Európa Liga, H-csoport, az FTC mérkőzései:
Szeptember 19., 21:00: Espanyol – FERENCVÁROS
Október 3., 18:55: FERENCVÁROS – Ludogorec
Október 24., 18:55: CSZKA Moszkva – FERENCVÁROS
November 7., 21:00: FERENCVÁROS – CSZKA Moszkva
November 28., 18:55: FERENCVÁROS – Espanyol
December 12., 21:00: Ludogorec – FERENCVÁROS
📢 ANNOUNCE FIXTURES!
— UEFA Europa League (@EuropaLeague) August 30, 2019
Fixtures announced ✔️#UELdraw pic.twitter.com/jvolkcJbQr
Olvastad már?
EL-sorsolás után: "A Ferencvárost akartuk, hogy megmutassuk, véletlenül ejtettek ki" – ezt várják a csoporttól az ellenfelek
A Fradit külön csak a Ludogorecnél említették meg az EL-csoport kisorsolását követően, a bolgárok revánsra készülnek a BL-kiesés miatt. Az Espanyolnál és a CSZKA Moszkvánál is rendkívül magabiztosak a továbbjutási esélyeket illetően.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Eldőlt Erős sorsa
Magyar játékosokban gondolkodnak a Vasasnál, de elsősorban a saját nevelésű futballistáknak akarnak lehetőséget biztosítani.
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.