A Fradi védője hat és fél év után köszönt el a csapattól

Batik Bence az Instagramon jelentette be, hogy elhagyja a Ferencvárost.
Budai László 2018. június 8., péntek 14:30
Szerző: Budai László 2018. június 8., péntek 14:30

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu április elején előre jelzett: a Fradit hat és fél éve szolgáló Batik Bence elhagyja a zöld-fehéreket, és máshol folytatja pályafutását.

A csapattal többek között három Magyar Kupát és egy bajnoki aranyat is nyert futballista az Instagramon jelentette be távozását.

A most kialakult helyzetem arra ébresztett rá, hogy most egy új útra kell lépjek, viszont ez nem egy búcsú, mert az ember a családjától nem búcsúzik, hanem valamikor visszatér majd.

Batik 2012 januári érkezésével az FTC legrégebb óta az együttest erősítő labdarúgója volt.

A Fradiban köthet ki az NB I-es kieső csapatkapitánya - 150 milliót bukik rajta klubja
A Balmazújváros csapatkapitánya, Sigér Dávid az érte érdeklődő Ferencvárosban akarja folytatni pályafutását, jelen állás szerint hamarosan meg is egyezhetnek a felek.