Fotó: dsport.bg

A Fradi új igazolása a legdrágább NB I-es játékos lehet - brazil csapattól érkezhet

Jelenlegi klubjától állítólag már távozott is.
Nyikes Zoltán 2022. február 11., péntek 15:31
Fotó: dsport.bg
Jelenlegi klubjától állítólag már távozott is.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. február 11., péntek 15:31

Legutóbb még november elején merült fel a bolgár sajtóban, hogy a Ferencváros kiszemelte a Botev Plovdiv 22 éves brazil támadóját, Marquinhost, aki eredetileg a most futó szezon végéig adott kölcsön a bolgároknak az Atlético Mineiro.

A sportal.bg ezúttal már tényként közli a Botev számára "sokkoló" hírt: azt írják, eldőlt, hogy a Transfermarkt által 3.8 millió piaci értékre becsült támadó a Fradinál folytatja pályafutását

- ezzel ő lehetne egyébként az NB I legmagasabbra taksált játékosa.

A gong.bg megjegyzi, hogy Marquinhos már a Botev szombati felkészülési mérkőzésén sem fog pályára lépni, valamint a bolgár portál azt is írja, hogy az Atlético Mineiro és a Plovdiv által kötött kölcsönszerződés 3 millió eurós kivásárlási záradékot tartalmazott.

A csakfoci.hu úgy tudja, hogy a bolgár lapok jól értesültek és a brazil légiós hamarosan befuthat a magyar bajnoki címvédő együtteshez.

Marquinhos hamar a szurkolók kedvencévé vált Bulgáriában, a mostani idényben ugyanis 18 bajnokin 6 gólig és 4 gólpasszig jutott.

Olvastad már?
Lanzafame a visszavonulásról: "Csak a Honvéd miatt gondoltam volna meg magam" - elárulta, mit tervez a jövőben
A Honvéd és a Fradi korábbi bajnoka focisulit akar nyitni Budapesten, valamint mellette edzőként, sportigazgatóként vagy játékosügynökként dolgozna.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC
Megérkezett a Real-játékos
Megérkezett Debrecenbe a Real Madrid U19-es csapatának 19 éves spanyol támadója, Erik Vázquez Granados, aki várhatóan kölcsönbe kerülhet a Lokihoz az orvosi vizsgálatok után. (Nemzeti Sport)
Kecskemét
Tímárt nevezhetik ki
A Csakfoci úgy tudja, szinte biztos, hogy Tímár Krisztián váltja majd a távozó Gera Zoltánt a KTE kispadján.
Kecskemét
Gera és Csizmadia távozik
A KTE hivatalos honlapján adta hírül, hogy közös megegyezéssel távozik Gera Zoltán vezető- és Csizmadia Csaba asszisztensedző. Az új trénert még a héten bejelentik.
Tovább az összes átigazoláshoz