Fotó: fradi.hu

A Fradi-tábor koreói külföldön is taroltak: Az év legjobbjai között a világon – videó

A 2021-es esztendőre vonatkozóan a fradisták is bekerült a világ tíz legjobb szurkolótáborai közé.
Nyikes Zoltán 2021. december 28., kedd 11:13
Fotó: fradi.hu
A 2021-es esztendőre vonatkozóan a fradisták is bekerült a világ tíz legjobb szurkolótáborai közé.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. december 28., kedd 11:13

Ahogyan az lenni szokott, a többek között a szurkolói látványokkal is foglalkozó Ultras World honlap az idei év végén is elkészítette top 10-es összeállítását a világ legjobb ultráiról.

A gyűjteményben helyett kaptak a Ferencváros drukkerei is, akik a kilencedik helyre futottak be a listán. Az Ultras World a videójában többek között kiemeli a Fradi-tábor Újpest elleni koreográfiáját, valamint a nemzetközi meccsek látványait is.

Olvastad már?
A Honvéd egyik száműzöttje és a Fradi korábbi játékosa is ugyanannál az NB I-es klubnál merült fel
A csakfoci.hu információi szerint elképzelhető, hogy Eppel Márton Mezőkövesden folytathatja pályafutását, ahogy Kulcsár Dávid esetleges szerződtetése is felmerült a borsodiaknál.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz