Fotó: kisvardafc.hu / Móricz Csaba
A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága a keddi ülésén több határozatot is hozott a hétvégi meccseken történtekről.
A Kisvárda–Ferencváros hétvégi NB I-es mérkőzést követően az MLSZ fegyelmi bizottsága egy soron következő bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesítette a hazaiak brazil védőjét, Matheus Leonit, akit videóbírózást követően állítottak ki.
A határozat említést tesz arról is, hogy az élvonal 12. fordulójában lejátszott DVSC–Budapest Honvéd mérkőzés során a nézőtéren történt fegyelmi vétségeket (egyebek között rasszista megnyilvánulást, huhogást) a bizottság a későbbiekben tárgyalja - olvasható az mlsz.hu-n.
A másodosztályból a Szeged-Csanád Grosics Akadémia játékosa, Farkas Aurél egymeccses eltiltást kapott, míg az ETO FC Győr edzőjét, Sebők Zsoltot két találkozóról tiltották el.
Olvastad már?
Fradi: Válogatott játékossal boronálták össze a klubot - így áll az ügye
Holland lapinformáció szerint a Ferencváros figyelemmel követi a norvég élvonalbeli Bodö/Glimt balhátvédjét, Fredrik André Björkant. Úgy tudjuk, a Fradinál egyáltalán nincs tervben a védő megszerzése.
Elolvasom
Átigazolások
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Újpest
Még igazolnak a Bundesligából?
DVTK
Szerződéshosszabbítás
A DVTK saját nevelésű szélsővédője, Szakos Bence 2029-ig meghosszabbította szerződését a klubbal.