NB I: A 95. percben kellett a bírónak komoly döntést hoznia, íme a jelenet - videó

Óriási izgalmak közepette dőlt el, hogy ki marad bent az NB I-ben. Remek játékvezetői döntésre is szükség volt.
Mokány Lajos 2018. június 2., szombat 21:39
Szerző: Mokány Lajos 2018. június 2., szombat 21:39

A Diósgyőr a hajrában vezetést szerzett a Videoton ellen (2-1), miközben a Balmazújváros-FTC meccs 3-3-ra állt. Miskolcon közben vége lett a találkozónak, ezt követően a játékosok a pályán állva, mobiltelefonon követték a történéseket.
Így láthatták azt is, hogy a Balmazújváros negyedszer is betalált, ám Rudolf Gergely találatát nem adták meg a 95. percben. Mint kiderült, helyesen:

a támadó egyértelműen lesről talált be, így a Szőts Gergely vezette játékvezetői csapat (asszisztensei: Kóbor Péter és Huszár Balázs voltak) remek döntést hozott egy kiélezett szituációban.

Íme, a jelenet videón:

A DVTK játékosai így örülhettek a bentmaradásnak. A diósgyőrieknek egyébként ez a gól ért NB I-es tagságot:

Megvannak az NB I kiesői, Lanzafame a gólkirály - az utolsó forduló eredményei
Kialakult az OTP Bank Liga 2017/2018-as idényének végeredménye. Elképesztően drámai lett a hajrá, volt, hogy percről percre változott a helyzet. Ez történt a zárófordulóban!