A Vidi győztes gólt szerző támadója: "Az első 25-30 percben nagyon jól futballoztunk"

Kenan Kodro, a Fehérvár légiósa értékelt a Fehérvár-Paks (2-1) mérkőzés után.
Privacsek András 2021. október 31., vasárnap 11:57
Kenan Kodro, a Fehérvár légiósa értékelt a Fehérvár-Paks (2-1) mérkőzés után.
Szerző: Privacsek András 2021. október 31., vasárnap 11:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Az első 25-30 percben nagyon jól futballoztunk, ha kicsit szerencsésebbek vagyunk, akár nagyobb előnnyel mehettünk volna a szünetre. A második félidőben aztán a Paks megmutatta, hogy mennyire jó csapat, főleg amikor két rendkívül jó fizikumú csatárral játszottak. Természetesen számunkra a legfontosabb a három pont megszerzése volt, személy szerint pedig annak is nagyon örülök, hogy ismét eredményes tudtam lenni. Négy találatnál járok a bajnokságban, tudom, hogy ez a szám lehetne több is a helyzeteim alapján, de nem vagyok elégedetlen, bízom abban, hogy a jövőben újabb gólokkal tudok hozzájárulni a csapat sikeréhez - mondta Kodro a molfehervarfc.hu-nak.

Olvastad már?
Bognár rövid, de velős értékelése: "Inkább nem mondok semmit, mert az túl sokba kerül" - így látták az edzők
Az NB I 11. fordulójának pénteki nyitómeccsét követően így értékelte a látottakat a MOL Fehérvár FC és a Paksi FC vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz