NB I: Tischler az utolsó percekben kibabrált a nyerésre álló Újpesttel - videó, tabella

Sokáig úgy tűnt, hogy az Újpest egy félidő alatt megfordította a mérkőzést a Honvéd ellen, azonban a 88. percben a lila-fehérek korábbi játékosa, Tishcler Patrik pontot mentett a fővárosi rangadón.
Csakfoci Admin 2018. december 15., szombat 21:22
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 15., szombat 21:22

Felejthető öt percet hozott a Honvéd és az Újpest összecsapása, mi több a találkozó 7. percében villant az első sárga, amit Dino Skvorc kapott. Négy perc múlva N'Gog jobb oldali beadása Baráthot találta meg, aki 11 méterről a bal alsó mellé lőtt, ám a partjelző lest intett. A folytatásban Ristevski is távolról próbálkozott, de célt tévesztett, ahogy Baráth elől Nwobodo mentett hatalmasat.

A 38. percben Skvorc lökte el látványosan Nwobodót, amiért megkapta a második sárgáját és a velejáró automatikus pirosat. A 41. percben Nagy passza után Gazdag lépett ki, és esett át Pajovicon: a megítélt büntetőt Holender látványosan, a kapu közepébe panenkázta a tizenegyest (1-0).

A fordulás után egyenlített az Újpest: Pauljevic jobb oldali beadása megpattant Batikon és Kamberen, majd Beridze az ötösről kilőtte a bal alsót (1-1).

A meccs folyamán lila-fehérek több helyzetet kidolgoztak, többek között a 62. percben Nwobodo jobbról középre adott és Baráth térdén megpattant a labda, ami Beridzéhez került, aki a bal oldali kapufát találta el. Egy perccel később Zsótér pörgetett Pauljevicnek, aki beadott és középen Batik rosszul csúszott be, majd a labdára Novothny lecsapott és az ötösről a bal alsóba lőtt (1-2).

Tíz perccel később Zsótér adott be balról, Novothny a kapuba is lőtt, de mindezt lesről tette. A slusszpoén a 88. percre maradt, hiszen Nagy jobb oldali beadása után Tischler a jobb alsóba fejelt, amivel kialakult a 2-2-es végeredmény.

Tabella

NB I: A dobogón telel a Loki, óriási bajban a Haladás, edzőváltás után nyert a Puskás - eredmények, videók
Két góllal győzött Benczés Miklós menesztése után a PAFC, nyert a kiesés ellen küzdő Diósgyőr és a Kisvárda is, a Loki a forduló nyertese.