Péntektől lehet jegyet váltani a magyar labdarúgó-válogatott utolsó hazai világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet jövő pénteken játszik San Marino ellen.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának szerdai tájékoztatása szerint elsőként a Szurkolói Klub tagjai - a szokásos húszszázalékos árengedménnyel - juthatnak hozzá a belépőkhöz pénteken 10 órától a meccsjegy.mlsz.hu oldalon.
Aki nem tagja a Szurkolói Klubnak, az jövő hétfőn 10 órától vásárolhat belépőt egészen a mérkőzés napjáig.
A jegyek elhelyezkedéstől függően 3000, 6000, 9000 és 12 000 forintba kerülnek. A tikettek névre szólnak, egy személy egy tranzakció során legfeljebb négyet vásárolhat.
A Magyarország-San Marino összecsapást jövő hét pénteken 20.45-től rendezik a Puskás Arénában. A nemzeti együttesnek már csak matematikai esélye van a vb-részvétel kiharcolására. (MTI)
Olvastad már?

Meglepő csavar: Lehetnek szurkolók a magyar válogatott idei utolsó hazai meccsén
Jövő pénteken nézők előtt játszhat a magyar labdarúgó-válogatott San Marino ellen a Puskás Arénában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.

ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.

Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.