Fotó: www.mlsz.hu

Válogatott: Így reagált Marco Rossi a Nikolics Nemanjával való egyeztetésre

A szövetségi kapitány továbbra is tartja magát a korábban meghatározott válogatási elveihez, melyek az olasz szakember kinevezése óta ismertek mindenki előtt.
Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 17:01
Fotó: www.mlsz.hu
A szövetségi kapitány továbbra is tartja magát a korábban meghatározott válogatási elveihez, melyek az olasz szakember kinevezése óta ismertek mindenki előtt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 17:01

Nikolics Nemanja legutóbb 2018. március 27-én a Skócia elleni barátságos mérkőzésen lépett pályára a nemzeti csapatban, majd május 3-án az amerikai Chicago Fire játékosaként a nagy távolságra való tekintettel lemondta a válogatottságot.

Vasárnap este az M4sport Góóól! 2 című műsorában viszont elmondta, szívesen egyeztet Marco Rossival a válogatottságról. A szövetségi kapitány a támadó által elmondottakra azt mondta:

– Az ajtó minden olyan játékos előtt nyitva áll, aki fizikai, taktikai, technikai szempontból is alkalmas és kész arra, hogy a nemzeti csapatot segíteni tudja. Ez alól sem Nikolics, sem más nem kivétel, így amennyiben találkozni szeretne velem, akkor erre én is nyitott vagyok – mondta a szövetségi kapitány az mlsz.hu-nak.

A férfi A-válogatott legközelebb március 26-án lép pályára Szófiában Bulgária ellen, amely mérlőzésre a tervek szerint március 16-án hirdeti ki keretét Marco Rossi.

Olvastad már?
Nikolics a válogatottbeli visszatéréséről: "A döntésem nem változott, de beszélek még Rossival"
"Picit nyitva van még talán a kapu" Nikolics Nemanja visszatérése előtt, de a Fehérvárra hazaigazolt támadó egyelőre tartja magát a döntéséhez.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Győr
Bejelentették az Inter korábbi játékosát
Beigazolódott a Csakfoci korábbi információja: az ETO FC hivatalosan is bejelentette a 28 éves védő, Senna Miangue érkezését - olvasható az NB I-es csapat közösségi oldalain.
Légiósok
Kapós a Premier League egyik magyarja
A Brentford európai játékosmegfigyelésének egyik vezetője, Balogh Tamás iránt az elmúlt hónapokban számos klub érdeklődött, de ő elégedett jelenlegi együttesénél és hisz a klub hosszú távú projektjében. (Lorenzo Lepore)
DVTK
Chorbadzhiyski új csapata
Csapatot talált a DVTK-tól nyáron távozó Bozhidar Chorbadzhiyski, aki a bolgár élvonalbeli Botev Vratsa játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz