Dzsudzsákot BL-ben is induló azeri csapattal hozták szóba - sajtóhír

Azerbajdzsánban úgy tudják, a bajnok Qarabagnál szóba kerülhet Dzsudzsák Balázs szerződtetése, akit így Törökország, Anglia és Hollandia után újabb országban "ajánlgatják".
Budai László 2018. július 17., kedd 11:47
Azerbajdzsánban úgy tudják, a bajnok Qarabagnál szóba kerülhet Dzsudzsák Balázs szerződtetése, akit így Törökország, Anglia és Hollandia után újabb országban "ajánlgatják".
Szerző: Budai László 2018. július 17., kedd 11:47

Újabb klubbal hozták szóba az al-Vahdától távozó és ingyen igazolható Dzsudzsák Balázst. Az azeri news.milli.az szerint a bajnokcsapat, a Qarabag erősíthet a magyar szélsővel. A csapatra főként a támadószekcióban fér rá, hogy újabb játékost igazoljon, és mivel Dzsudzsák középen és a szélen is tud játszani, ezért jó döntés lehet a szerződtetése.

A Qarabag az előző szezonban megnyerte az azeri bajnokságot, a Bajnokok Ligája első körében pedig idegenben győzött 1-0-ra az Olimpija Ljubljana elleni odavágón.

Dzsudzsákot ezen a nyáron már Törökországban, Hollandiában és Angliában is "ajánlgatták".

Átigazolások
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.
Gyirmót
Katona távozott
A napokban gyirmóti szerződése azonnali hatályú egyoldalú felmondását kezdeményezte Katona Máté, így a középpályás távozott az NB III-as együttestől.
ZTE
Kiss hosszabbított
A Zalaegerszeg hivatalos felületein tudatta, hogy Kiss Bence szerződését 2027-ig meghosszabbították.
Tovább az összes átigazoláshoz