Magyar Kupa: A Puskás Akadémia három gólt rúgott a korábbi NB I-es csapatnak

A Puskás Akadémia magabiztos győzelmet aratott az NB III-as Kaposvár otthonában és bejutott a Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé.
Privacsek András 2017. szeptember 20., szerda 21:51
Szerző: Privacsek András 2017. szeptember 20., szerda 21:51

A 26. percben Latifi tette át a labdát a hosszún érkező Prossernek, aki egy igazítás után kilőtte a bal alsó sarkot - írja a pfla.hu. A második félidő elején Perosevic fejesével már 2-0-ra vezettek a felcsútiak, nem sokkal később Lakatos szépített. A 73. percben Latifi szabadrúgásgóljával újra kettővel mentek a vendégek. Mivel több gól már nem esett, Pintér Attila csapata magabiztosan jutott tovább.

Mind a 12 NB I-es csapat bejutott a legjobb 64 közé.

Magyar Kupa: A Loki tízig, az MTK kilencig, az Újpest és a Hali hatig jutott – eredmények
Így alakultak a Magyar Kupa 6. fordulójának délutáni eredményei. Több élvonalbeli csapat is kiütéssel nyert.

Kaposvár - Puskás Akadémia 1-3 (Lakatos 55., ill. Prosser 26., Perosevic 51., Latifi 73.)

Kaposvár: Slakta – Fodor M, Szabó A., Ur, Lakatos G. – Nagy K., Nagy J., Szakály, Böjte P. – Ivancsics, Andorka

PAFC: Danilovics – Osváth, Poór, Vanczák, Spandler – Zsidai, Bacelic-Grgic – Madarász, Prosser, Latifi – Perosevic