A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Magyar Kupa 7. fordulójának kezdési időpontjait és menetrendjét.

A 7. fordulóban is egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, minden esetben az alacsonyabb osztályú csapat (azonos osztályból sorsolt csapatoknál az elsőként kihúzott) a pályaválasztó – számolt be az mlsz.hu.

2017. október 24. (kedd)

13.30: Kisvárda (NB II) – Ferencváros, TV: M4 Sport

13.30: Tiszaújváros (NB III) – Szombathelyi Swietelski Haladás

13.30: Dabas (NB III) – Videoton FC

13.30: Cigánd (NB III) – Füzesgyarmat

 

2017. október 25. (szerda)

13.30: Gödöllő (megyei I) – Újpest FC

13.30: Monor (NB III) – DVSC

13.30: Bátaszék (megyei I) – Balmazújváros

13.30: Balassagyarmati VSE (NB III) – DVTK

13.30: Eger (megyei I) – Puskás Akadémia

13.30: Balatonfüred (megyei I) – Paksi FC

13.30: Szekszárd (NB III) – Csákvár (NB II)

13.30: Ceglédi VSE (NB II) – Soroksár (NB II)

13.30: Törtel (megyei II) – Sényő (megyei )

13.30: Andráshida (NB III) – Siófok (NB II)

13.30: Nagykanizsa (megyei I) – Olajmunkás SE (megyei I)

13.30: Pilisi LK (megyei I )– ZTE FC (NB II)

13.30: Tatabánya (megyei II) – Nagyecsed (megyei )

13.30: Mád (megyei I) – Békéscsaba (NB II)

13.30: Csorna (NB III) – Nyíregyháza Spartacus (NB II)

13.30: Ercsi Kinizsi (megyei I) – Érd (NB III)

13.30: SZEOL (NB III) – ETO FC Győr (NB II)

13.30: Iváncsa (NB III) – MTK Budapest (NB II)

13.30: Ibrány (megyei II) – Budafok (NB II)

13.30: Putnok (NB III) – Dorog (NB II)

13.30: Somosi TC Salgótarján (NB III) – Vác (NB II)

13.30: Bácsa (megyei I) – Vecsés (NB III)

13.30: Ásotthalmi TE (megyei I) – Rákosmente KSK (NB III)

13.30: Gyöngyös (NB III) – Szentlőrinc SE (NB III)

13.30: Salgótarjáni BTC (megyei I) – Szarvas (megyei I)

17.00: Gyirmót FC Győr (NB II) – Mezőkövesd

18.00: Budaörs (NB II) – Budapest Honvéd

20.00: Dunaújváros (NB III) – Vasas, TV: M4 Sport