A kupában támadt fel a Puskás Akadémia - Pintérék idegenben harcolták ki a továbbjutást

A Debrecen és az Újpest után a Puskás Akadémia és a Balmazújváros jutott a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.
Privacsek András 2018. április 4., szerda 19:59
A Debrecen és az Újpest után a Puskás Akadémia és a Balmazújváros jutott a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.
Szerző: Privacsek András 2018. április 4., szerda 19:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Puskásnak nehéz dolga volt, hiszen hazai pályán 1-0-ra kikapott a Diósgyőrtől, de az első félidő végén Perosevic egalizált, majd a második játékrészben egy éles szögből leadott lövést követően már a felcsútiak álltak továbbjutásra. Diallo a hajrában végleg eldöntötte a párharcot. A bajnokságban a kiesés ellen küzdő PAFC tehát a kupában elődöntős.

Diósgyőr - Puskás Akadémia 0-3 (Perosevic 40., Knezevic 49., Diallo 85.), összesítésben: 1-3

Békéscsaba - Balmazújváros 1-2 (Shindagoridze 40., Király 75. - 11-esből, Harsányi 80.), összesítésben: 1-7

Az Újpest és a Debrecen már korábban bebiztosította helyét a legjobb négy között.

Az elődöntők párosítása!

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz