Videó: Szoboszlaival még verte a Salzburg a Liverpoolt - aztán lecserélték a magyart

2-2-s döntetlennel ért véget a Salzburg és a Liverpool keddi felkészülési mérkőzése a Red Bull Arenában. 
Dudás Gábor 2020. augusztus 25., kedd 17:56
2-2-s döntetlennel ért véget a Salzburg és a Liverpool keddi felkészülési mérkőzése a Red Bull Arenában. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. augusztus 25., kedd 17:56

A keddi találkozón Szoboszlai Dominik kezdőként lépett pályára az osztrák bajnoknál. Amely remekül is kezdett: a zambiai csatár, Patson Daka duplájával 2-0-ra vezettek a hazaiak a 13. percben, és nem jártak attól sem messze, hogy 3-4 góllal is ellépjenek a Vörösöktől.

A Liverpool az első félidő utolsó negyedórájára kapta össze magát, de ekkor Szoboszlai már nem volt a pályán.

A magyar válogatott középpályást korábbi kisebb sérülése miatt kellett lecserélni a 31. percben.

Nem sokkal korábban egyébként ő maga is kis híján a kapuba talált, de lövését blokkolni tudták.

A fordulás utánra már teljesen magához tért a Pool és a cseréknek is köszönhetően át is vette az irányítást. Ennek meg is lett az eredménye: a 20 éves Rhian Brewster a 72. és a 81. percben is betalált, 2-2-s döntetlenre alakítva az eredményt.

Olvastad már?
Itt a fordulat: Nagy bejelentést tettek Szoboszlairól
A Red Bull Salzburg 19 éves magyar válogatott középpályása, illetve edzője is megerősítette a hírt kedden.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Tovább az összes átigazoláshoz