Újra a 20-szoros bajnokhoz igazolhat a klub nélküli magyar válogatott játékos - sajtóhír

Állítólag ismét felmerült Nagy Dominik megszerzése a Panathinaikosznál.
Dudás Gábor 2020. december 28., hétfő 16:16
Állítólag ismét felmerült Nagy Dominik megszerzése a Panathinaikosznál.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 28., hétfő 16:16

Nem kizárt, hogy a jelenleg csapat nélküli magyar válogatott játékos, Nagy Dominik hamarosan újra a görög Panathinaikosz légiósa lesz. A görög sport-fm.gr információi szerint Nagy szívesen játszana újra az athéni csapatban, elégedett a klub által felvázolt tervezettel is, és a Pana is szívesen alkalmazná újra a támadó középpályást.

A portál szerint napokon belül döntés születhet az ügyben. Azt írják, hogy a játékos a jövő nyári Európa-bajnokságon történő részvétele reményében is igyekezne minél előbb pontot tenni az ügy végére.

Nagy - aki még októberben bontott szerződést a Legia Varsóval, azóta nincs csapata - az év első felében játszott már kölcsönben a Panathinaikosznál, marasztalta is volna a klub, azonban végül visszatért Lengyelországba a 25 éves futballista.

Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz