A Wolfsberger elleni, 3-2-re elveszített hazai bajnokin Szoboszlai Dominik 82 percet játszott és az első salzburgi gólt készítette elő.
A karácsony után Lipcsébe igazoló Szoboszlai Dominik a kezdőcsapatban búcsúzhatott el Salzburgtól, a Red Bull azonban meglepetésre nem tudott győzelemmel, sőt, pontszerzéssel sem elköszönni a 20 éves magyar válogatott középpályástól.
A Wolfsberger a második félidő elején nagyjából egy perc alatt kétgólos előnybe került, a címvédő azonban innen még fel tudott állni. A 64. percben Berosha szépített, majd öt perccel később Szoboszlai remek megindulása végén szépen talált Daka elé, aki a kapuba küldte az egyenlítő találatot.
Erre azonban még volt válasza a vendégcsapatnak, amely végül elvitte a három pontot Salzburgból.
Szoboszlaitól pedig hivatalosan is búcsút vett eddigi csapata:

Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.