Légiósok: Sallai két hónap után kezdő volt a Bundesligában, a cseréje döntötte el a meccset - videó

Sallai Roland szeptember után először volt a kezdőcsapat tagja a Freiburgnál, amely a magyar támadó helyére az 56. percben beállt Schade góljával győzött 2-1-re a Bayer Leverkusen elleni vasárnapi bajnokin.
Dudás Gábor 2021. december 19., vasárnap 19:04
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 19., vasárnap 19:04

Bundesliga, 17. forduló:

Freiburg – Bayer Leverkusen 2-1 (Grifo 33. – 11-esből, Schade 84., ill. Aránguiz 46.)

17:30: 1. FC Köln – VfB Stuttgart

Légiósok: "Attól, hogy Sallai nem játszik annyit, még nagyon jó futballista" - ezért szorult ki a csapatból edzője szerint
Sérülése miatt is nehezebb idényt fut egyelőre Sallai Roland a Freiburgban, amelynek az előző szezonban meghatározó tagja volt. Edzője, Christian Streich szerint időre van szüksége a magyar támadónak, hogy újra formába lendüljön.