1-1-s döntetlent játszott a horvát élvonal vasárnapi rangadóján az eszéki NK Osijek és a Hajduk Split. Mind a két találatot magyar válogatott játékos szerezte: a végig a pályán lévő Kleinheisler László egy szép távoli lövéssel szerzett vezetést a 9. percben, de nem sokkal később a 87. percben lecserélt Lovrencsics Gergő is betalált.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.