Három héttel a Lokomotiva Zagreb ellen szerzett bombagólját követően Kleinheisler László a Slaven Belupo elleni hovát bajnokin is parádés találatot jegyzett.
A 2-2-re végződött vasárnapi találkozót utolsó gólját jegyző eszéki magyar válogatott középpályás több védőt is becsapott cseleivel, mielőtt kilőtte volna a bal felsőt a 71. percben.
Kleinheisler László csapata, az NK Osijek jelenleg egypontos előnnyel vezeti a horvát élvonal tabelláját a Dinamo Zagreb előtt, de a fővárosiak két meccsel kevesebbet játszottak.
Olvastad már?
"A Puskás-díjat akarja elhódítani" - a csapattárs szerint Kleinheisler nem tud "normális" gólt szerezni
A Lokomotiva Zagreb ellen bombagólt szerző Kleinheisler Lászlót csapattársa, Josip Vukovic méltatta.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Új csatár Kispesten
Adi Alic személyében 192 centi magas, bosnyák utánpótlás-válogatott középcsatárral bővült a Honvéd kerete.
Sepsi OSK
Funsho Bamgboye
Korábbi NB I-es szélsőt igazolt a Sepsi OSK.
Honvéd
3 távozó
Ihrig-Farkas Sebestyén, Simon Benedek és Csilus Tamás szerződése is lejárt a Kispest-Honvédnál, mindhárman távoztak az együttestől. (honvedfc.hu)