Aminek Szalai Ádám örül, az Dárdainak még nagyon fájhat - videó

A Szalai Ádámot az 55. perctől bevető Mainz 3-2-re győzni tudott Kölnben a német Bundesliga vasárnapi kiesési rangadóján és sikerével a Dárdai Pál vezette Herthát is megelőzte a tabellán.
Dudás Gábor 2021. április 11., vasárnap 20:36
Szerző: Dudás Gábor 2021. április 11., vasárnap 20:36

A Mainz idegenbeli sikerével 28 pontos jelenleg, megelőzve a 26-26 pontos Herthát és a már osztályozós helyen álló Bielefeldet. A Köln 23 ponttal az utolsó előtti, a vasárnap idénybeli második sikerét arató Schalke pedig 13 ponttal sereghajtó.

Bundesliga, 28. forduló:

1. FC Köln – Mainz 2-3 (Duda 43. – 11-esből, Skhiri 61., ill. Boetius 11., Onisiwo 65., Barreiro 91.)

Schalke 04 – Augsburg 1-0 (Serdar 4.)

Bundesliga: Dárdaiék ismét több mint 700 ezer forintot gyűjtöttek a közösbe, Orbán gólpasszal "muzsikált" - eredmények, videók
A német bajnokság 28. fordulójában a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Dárdai Pál által irányított Hertha 2-2-es döntetlent ért el a Mönchengladbach ellen. Az RB Leipzig kiütéses, 4-1-es győzelmet aratott a Bremen otthonában, Willi Orbán és Gulácsi Péter kezdőként végigjátszotta a mérkőzést, előbbi pedig gólpasszal járult hozzá csapata sikeréhez.