Egy félidőnyi thriller a Dunaszerdahely ezüstrangadóján - videó

3-3-as döntetlent hozott a Zsolna és a DAC szlovák élvonalbeli bajnokija vasárnap.
Dudás Gábor 2021. április 4., vasárnap 17:45
Szerző: Dudás Gábor 2021. április 4., vasárnap 17:45

A két sérült magyar válogatott játékosát, Kalmár Zsoltot és Schäfer Andrást nélkülöző DAC 1-0-ra, majd 2-1-re is vezetett Zsolnán, de a hazaiak még az első félidőben fordítottak. Azonban még a szünet előtt jött a hatodik gól is, 3-3-nál fordultak a csapatok.

Végül ez is maradt a vége, a második félidőben három német játékossal felálló Storck-csapat így megtartotta hatpontos előnyét a harmadik helyezett Zsolna előtt.

MSK Zilina - DAC Dunaszerdahely 3-3 (Duris 30., 41., Kurminowski 36. - 11-esből, ill. E. Ramirez 22., 46., Balic 33.)