A magyar válogatott korábbi német szövetségi kapitányát, Bernd Storckot nevezték ki a szlovák élvonalban harmadik helyen álló Dunaszerdahely vezetőedzőjének.
A jelenleg a koronavírus-járvány miatt szünetelő szlovák bajnokság harmadik helyén álló Dunaszerdahely sportigazgatója, Jan van Daele a felvidéki klub Facebook-oldalán, videointerjú keretében jelentette be, hogy
a korábbi magyar szövetségi kapitány, Bernd Storck lett a DAC új vezetőedzője.
Az 57 éves német szakember legutóbb a belga élvonalban szereplő Cerle Bruges-zsel harcolta ki a bennmaradást, de egy hónapja távozott a csapattól. A DAC vezetőedzői teendőit a portugál Hélder Cristovaótól veszi át, aki a télen menesztett Peter Hyballát váltotta a kispadon.
Storckot ezzel a videóval köszöntötték Dunaszerdahelyen:
Átigazolások
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.