Fotó: mlsz.hu
A Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) 64. alkalommal választotta meg az Év sportolóit, a mostani szavazáson 366 sportújságíró adta le voksát.
A csütörtök esti eseményen "Az év sportpillanata" kategóriában Fiola Attila franciáknak lőtt gólja lett a befutó, míg "Az év csapata (hagyományos csapatsportok)" kategóriában harmadik helyen végzett a magyar labdarúgó-válogatott.
Az "MSÚSZ-életműdíját" Raduly József, korábbi magyar bajnok és kupagyőztes válogatott labdarúgó vehette át.
Olvastad már?
Lengyel klubbal hozták szóba a Vidi-támadót, magyar csapattársa is lehet - sajtóhír
Lengyelországi pletykák szerint a MOL Fehérvár FC támadója, Budu Zivzivadze is kiszemelt a Slask Wroclawnál.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.