Fotó: molfehervarfc.hu
Lengyelországi pletykák szerint a MOL Fehérvár FC támadója, Budu Zivzivadze is kiszemelt a Slask Wroclawnál.
Egy lengyel újságíró információi szerint két kiszemeltje is van a magyar válogatott Tamás Márkot is foglalkoztató Slask Wroclawnak a támadósor megerősítésére: az egyik az AEK Athén 5-szörös svéd válogatott játékosa, Muamer Tankovic,
a másik pedig a MOL Fehérvár FC grúz válogatott támadója, Budu Zivzivadze
- írja a gazzetta.gr.
A 27 éves csatár 2020 júliusában érkezett a Mezőkövesdtől a Vidihez, amelynél a most futó szezonban Kenan Kodro és Nikolics Nemanja mögött már kevesebb lehetőséget kapott, tizenkét bajnokin két-két gólt és asszisztot jegyzett, de mindössze négy mérkőzésen volt a kezdőcsapat tagja.
A Transfermarkt szerint a grúz támadó szerződése a szezon végén jár le a fehérváriaknál.
Olvastad már?
A románok nagy kedvence az NB I-es élcsapatnál folytathatja - sajtóhír
A 47-szeres válogatott csatár minden bizonnyal távozik a román fővárosból és sajtóhírek szerint könnyen lehet, hogy Kisvárdán köt ki.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.