Magabiztos győzelmet aratott a Vadócz Krisztián fémjelezte Kitchee a Pegasus otthonában a hongkongi élvonal tizenkettedik fordulójában.

A magyar idő szerint szombat délelőtti összecsapáson honfitársunk a kezdőcsapatban kapott helyet és végig a pályán tartózkodott.

A forduló előtt hazai pályán még veretlen Pegasus fél óráig bírta feltartóztatni Vadóczékát, akik azt követően már a szünetre kétgólos előnyre tettek szert.

A fordulás után is ott folytatta a Kitchee, ahol az első félidőt befejezte, egy perc sem telt el és máris meglőtte a harmadik, egyben a mérkőzés utolsó gólját – a vendégek így a 31. és a 46. perc között háromszor voltak eredményesek. A Kitchee tizenkét fordulót követően a negyedik helyen áll az élvonalban, hátránya három pont az éllovas Southern District mögött.

雨漸大,比數愈大在下半場開始一分鐘,賓紀文便以快如閃電的速度取得入球,這球亦是他職業生涯的第一球。完場前,養傷近一個月的泰迪入替盧卡斯。最終傑志作客以3:0擊敗香港飛馬,在聯賽榜以21分,暫時排第4。_________________HK Pegasus 0:3 Kitchee|FT#wearekitchee

Közzétette: 傑志 Kitchee – 2019. február 23., szombat