K.O.: A Diósgyőr volt csatárát hordágyon kellett összeszedni a pályán - videó

A 2017/2018-as idényben Diósgyőrben szereplő görög támadó, Nikolaosz Ioannidisz számára idő előtt véget ért legutóbbi bajnoki meccse.
Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 8:33
A 2017/2018-as idényben Diósgyőrben szereplő görög támadó, Nikolaosz Ioannidisz számára idő előtt véget ért legutóbbi bajnoki meccse.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 8:33

A már a görög élvonalbeli Apollon Szmirnisznél szereplő 26 éves futballistát a Panathinaikosz kapusa, Sokratisz Dioudisz taglózta le, miközben a labdát is elütötte, Nikolaosz Ioannidiszt pedig hordágyon kellett levinni a pályáról és nyakmerevítőt is kapott, mielőtt kórházba szállították volna. Az athéni gárda 1-0-ra győzött egyébként idegenben.

Mint kiderült, Ioannidisz arccsonttörést szenvedett, a nyakát is fájlalja, de már optimistán jelentkezett be a kórházi ágyáról.

Átigazolások
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.
Ferencváros
Rekordajánlat a csatárért?
Csak egy játékosért fizettek annyit az NB I-ben, mint amennyit az FTC-nek a hírek szerint a horvát Franko Kovacevic megérhet.
Tovább az összes átigazoláshoz