Pillanatok alatt elfogytak a jegyek a keddi Portugália–Észak-Macedónia labdarúgó vb-pótselejtezőre. Mint ismert, a győztes kvalifikálja magát a katari világbajnokságra.
A portói Sárkány Stadionban, kedden (20:45-től) sorra kerülő összecsapás győztese kijut a katari világbajnokságra, így nem meglepő, hogy a portugál szurkolók villámgyorsan elkapkodták az 50 ezer elérhető belépőt.
Ezzel egy időben a feketepiacon is megindult a kereskedelem a jegyekkel, a legfrissebb információk szerint a 10-15 euróért elkelt belépőkért jelenleg 200 euró körüli összeget kérnek.
A portugálok a törökök 3-1-es legyőzésével jutottak a playoff utolsó körébe, míg az északmacedónok, történetük legnagyobb sikerét aratva, az Európa-bajnok olaszok vendégeként diadalmaskodtak 1–0-ra. (MTI)
Olvastad már?

Ezt a profi készüléket használja Cristiano Ronaldo, hogy elkerüljék a sérülések - most Te is kipróbálhatod
A rendszeres sport és testmozgás az egészségünk megőrzéséhez szinte nélkülözhetetlen “hozzávaló”.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

MTE
Védő Diósgyőrből
A 2008-as születésű Méhes Kristóf pályafutása során megfordult Kecskeméten és Diósgyőrben is, innen teszi át most a székhelyét Mosonmagyaróvárra.

ETO
2 profi
Csorba Dominik és Tollár Imre személyében két fiatal labdarúgó írt alá profi szerződést az ETO-nál.

Kazincbarcika
Könyves aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Könyves Norbert a Kazincbarcika csapatában futballozik a jövőben.