Storck jött és látott: Küszöbön a korábbi magyar szövetségi kapitány menesztése - sajtóhír

Belga sajtóhírek szerint a helyi élvonalban várakozáson alul teljesítő Genk hamarosan felállíthatja a csapat kispadjáról Bernd Storck vezetőedzőt.
Póczik Dávid 2021. december 25., szombat 9:39
Belga sajtóhírek szerint a helyi élvonalban várakozáson alul teljesítő Genk hamarosan felállíthatja a csapat kispadjáról Bernd Storck vezetőedzőt.
Szerző: Póczik Dávid 2021. december 25., szombat 9:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bernd Storck mindössze pár hete váltotta az menesztett John van den Bromot a belga bajnokságban szereplő Genk kispadján, azonban a voetbal24.be értesülései szerint az 58 éves német szakember hamarosan távozhat a háromszoros bajnok klubtól.

Storckot elsősorban azért nevezte ki a Genk, hogy rövidtávon helyrehozza a csapat körül kialakult káoszt. A vezetőség emellett elvárta a csapattól, hogy harcban maradjon az Európa Ligában, valamint hogy jusson be a bajnokság rájátszásába.

A Genk hazai pályán 1-0-ra kikapott az osztrák Rapid Wientől, így búcsúzott az Európa Ligától, a bajnokságban pedig a 9. helyet foglalják és négy pontra vannak a rájátszást érő 8. helytől, így nem elképzelhetetlen ha a klub rövidesen új trénert keres a kispadra, hisz a korábbi magyar válogatott szövetségi kapitány szerződése egyébként is határozatlan időre szól.

Olvastad már?
Storck munkába állt és az asztalra csapott: "Soha nem láttam még csapatot ennyi taktikai hibát elkövetni" - a korábbi Fradi-játékost sem kímélte
Bernd Storck első tétmeccse a csütörtöki Rapid Wien elleni Európa Liga-meccs volt, melyet a Genk hazai pályán, 1-0-ra veszített el. A találkozó másnapján a német szakember igencsak hevesen nyilatkozott vadonatúj csapatáról és annak felkészültségi állapotáról, emellett a játékosait is bírálta.
Elolvasom
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.
Tovább az összes átigazoláshoz