Világklasszis védés vette el a volt újpesti gólját Madridban - videó

Az utóbbi 17, a kapujára tartó kísérletből 14-et védő Jan Oblak ismét igazolta nagyszerű formáját a La Ligában. Az Atlético Madrid szlovén kapusklasszisa a Levante elleni bajnoki 93. percében óriási bravúrral védte a korábban Újpesten is futballozó Enis Bardhi fejesét, így csapata végül 2-1-re győzni tudott a Wanda Metropolitanóban.
Dudás Gábor 2020. január 5., vasárnap 18:11
Az utóbbi 17, a kapujára tartó kísérletből 14-et védő Jan Oblak ismét igazolta nagyszerű formáját a La Ligában. Az Atlético Madrid szlovén kapusklasszisa a Levante elleni bajnoki 93. percében óriási bravúrral védte a korábban Újpesten is futballozó Enis Bardhi fejesét, így csapata végül 2-1-re győzni tudott a Wanda Metropolitanóban.
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 5., vasárnap 18:11
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz