A Barcelona az 50. és az 59. percben szerzett gólokkal megfordította és átvette a vezetést az Espanyol elleni városi derbin, azonban a hajrában de Jong kiállítása miatt emberhátrányba kerültek és a 88. percben Wu Lei egyenlített. Az Atlético Madrid hazai pályán 2-1-re nyert a Levante ellen a spanyol bajnokság 19. fordulójában.
Atlético Madrid - Levante 2-1 (Correa 13., Felipe 18., ill. Roger 16.)
Espanyol - Barcelona 2-2 (Lopez 23., Wu Lei 88., ill. Suárez 50., Vidal 59.) - kiállítva: de Jong 75. (Barcelona)
Korábban játszották
Valencia–Eibar 1-0 (M. Gomez 27.) Kiállítva: P. Oliveira 91. – Eibar
Getafe–Real Madrid 0-3 (Soria 34. – öngól, Varane 53., Modric 96.)
Olvastad már?

La Liga: A Real lenullázta madridi ellenfelét és az élre állt – videók
A spanyol bajnokság 19. fordulójában magabiztos győzelmet aratott a Real Madrid a Getafe otthonában, így - lehet, hogy csak ideiglenesen - megelőzte az élen a Barcelonát, amely városi derbin lép pályára szombat este.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.

Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.

Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.