Topligák: A 96. percben bukott pontokat az MU, kis híján elszórakozta előnyét a Real - eredmények, videók

Három perc alatt fordított a Manchester United a Southampton elleni bajnokin, ám nem tudta megszerezni a három pontot, miután a 96. percben Obafemi egyenlíteni tudott. A Real Madrid kétgólos előnybe került az első játékrészben a Granada otthonában, a fordulás után viszont majdnem kicsúszott a kezéből a győzelem, de Sergio Ramos a hajrában a gólvonalról menteni tudott. Az Inter bedarálta a Torinót a második játékrészben.
Nyikes Zoltán 2020. július 14., kedd 0:00
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 14., kedd 0:00

Premier League, 35. forduló

Manchester United–Southampton 2-2 (Rashford 20., Martial 23., ill. Armstrong 12., Obafemi 96.)

A mérkőzés góljai

Spanyol bajnokság, 36. forduló

Granada–Real Madrid 1-2 (D. Machis 50., ill. Mendy 10., Benzema 16.)
Alavés–Getafe 0-0
Villarreal–Real Sociedad 1-2 (Cazorla 85., ill. Willian José 61., D. Llorente 75.)