A listavezető Real Madrid 1–0-ra kikapott a Getafe otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A meccs egyetlen gólját a török Enes Unal szerezte a kilencedik percben. Az éllovas Realnak ez a második veresége a La Liga mostani idényében.
A blancók ezt megelőzően 10 bajnokin át voltak veretlenek, legutóbb az Espanyoltól kaptak ki októberben a La Ligában. A madridiak így is nyolc ponttal vezetik a tabellát a Sevilla előtt, de két meccsel többet játszottak a hétfőn a Cádiz otthonában pályára lépő andalúziai csapatnál.
A Getafe bravúros győzelme után a 16. pozíciót foglalja el a bajnokságban.
La Liga, 19. forduló:
Getafe - Real Madrid 1-0 (Ünal 9.)
Később:
Olvastad már?

La Liga: Összejött az Atléticónak, ami hetek óta nem sikerült - videó
Az argentin Ángel Correa duplájával 2-0-ra győzött az Atlético Madrid a városi rivális Rayo Vallecano ellen vasárnap a spanyol élvonalban, így véget vetett a november óta tartó, négymeccses vereségsorozatának a La Ligában.
Elolvasom
A La Liga jelenlegi állása:

Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Bajnernek új csapata van
Az Episzkopi után ismét Görögországban talált magának csapatot a korábbi utánpótlás-válogatott Bajner Bálint, akit hivatalosan is bejelentett a harmadosztályú Aias Salaminas.

Vasas
Jova távozik
Közös megegyezéssel szerződést bontott a Vasas rutinos kapusával, Jova Leventével.

Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.