La Liga: Összejött az Atléticónak, ami hetek óta nem sikerült - videó

Az argentin Ángel Correa duplájával 2-0-ra győzött az Atlético Madrid a városi rivális Rayo Vallecano ellen vasárnap a spanyol élvonalban, így véget vetett a november óta tartó, négymeccses vereségsorozatának a La Ligában.
Dudás Gábor 2022. január 2., vasárnap 18:22
Az argentin Ángel Correa duplájával 2-0-ra győzött az Atlético Madrid a városi rivális Rayo Vallecano ellen vasárnap a spanyol élvonalban, így véget vetett a november óta tartó, négymeccses vereségsorozatának a La Ligában.
Szerző: Dudás Gábor 2022. január 2., vasárnap 18:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

La Liga, 19. forduló:

Atlético Madrid – Rayo Vallecano 2-0 (Correa 28., 53.)

Elche – Granada 0-0 - piros lap: Diego González (Elche, 47.)

Korábban:

Getafe – Real Madrid 1-0 (Ünal 9.)

Később:

18:30: Alavés – Real Sociedad

18:30: Real Betis – Celta Vigo

21:00: Mallorca – Barcelona

Hétfőn:

19:00: Villarreal – Levante

21:00: Osasuna – Athletic Bilbao

21:15: Cádiz – Sevilla

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz