Megvan Messi utódja a Barcelonában - 17 hónap után lesznek nézők a Camp Nouban

A világ- és Európa-bajnok Sergio Busquets lett az FC Barcelona labdarúgócsapatának kapitánya Lionel Messi távozását követően.
Privacsek András 2021. augusztus 9., hétfő 17:57
Szerző: Privacsek András 2021. augusztus 9., hétfő 17:57

A klub honlapjának hétfői beszámolója szerint a 33 éves középpályásnak - aki a nyári Európa-bajnokságon a spanyol válogatottban is csapatkapitány volt - sorrendben Gerard Piqué, Sergi Roberto és Jordi Alba lesznek a helyettesei.

A katalánok azt is közölték, hogy 17 hónap után újra nézők előtt léphet pályára az együttes a Camp Nou Stadionban, a La Liga első fordulójának vasárnapi játéknapján Real Sociedad elleni összecsapáson 29 803 szurkoló lehet jelen.

Érdekesség, hogy a koronavírus-járvány követő korlátozások előtt legutóbb, 2020. március 7-én szinte a Real Sociedad ellen játszott saját drukkerei előtt a gránátvörös-kék alakulat. (MTI)

Messi sírva búcsúzott a Barcelonától: "Biztos voltam benne, hogy itt folytatom; remélem, valamikor visszatérhetek"
Lionel Messi 21 év után távozott a Barcelonától. A hatszoros aranylabdás sajtótájékoztatón búcsúzott el a klubtól és a szurkolóktól.
Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.