Fotó: as.com

Ha Szalai Attila eligazol, a Barcelona világbajnok védője jöhet a helyére – sajtóhír

Spanyol lapok úgy tudják, hogy Samuel Umtiti télen a Fenerbahcéhoz igazolhat, amennyiben Szalai Attila klubot vált.
Nyikes Zoltán 2021. november 26., péntek 19:11
Fotó: as.com
Spanyol lapok úgy tudják, hogy Samuel Umtiti télen a Fenerbahcéhoz igazolhat, amennyiben Szalai Attila klubot vált.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. november 26., péntek 19:11

A napokban számoltunk be arról a brit Football Insiderre hivatkozva, hogy állítólag Londonban tárgyaltak egymással a Chelsea, illetve Szalai Attila képviselői – sajtóhírek szerint a BL-címvédő már januárban szerződtetné a Fenerbahce 23 éves magyar válogatott védőjét.

Spanyol lapok úgy tudják, amennyiben Szalai a téli átigazolási időszakban valóban átteszi a székhelyét Angliába,

úgy az isztambuli együttes a Barcelona világbajnok védőjével, Samuel Umtitivel pótolhatja a magyar játékost.

A 28 éves francia hátvéd 2016-ban igazolt a Lyontól a katalán csapathoz, amelynél az utóbbi két évben már csak epizódszerep jutott a számára - többek között a sok sérülése miatt is -, a mostani idényben például még egy percet sem játszott a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában sem.

Olvastad már?
EL: "A Betis elvégezte a házi feladatát, kényelmes győzelem az ártatlan Fradi ellen" - lapszemle
Ezt írják a spanyolországi lapok, miután a Real Betis 2-0-ra győzött csütörtökön a Benito Villamarínban, a Ferencváros elleni Európa Liga-csoportmérkőzésen. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Tovább az összes átigazoláshoz