Bombameglepetés: Hazai pályán fricskázták meg a Barcát - videó

Kikapott a tartalékosan felálló katalán gárda az Alavéstől, Messiék sem tudtak segíteni.
admin 2016. szeptember 10., szombat 20:42
Szerző: admin 2016. szeptember 10., szombat 20:42

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

A spanyol bajnokság 3. fordulójában a Barcelona hazai pályán fogadta az Alavés együttesét. A találkozón a vendégek szereztek vezetést az első félidőben Deyverson góljával, amelyre a fordulást követően Jeremy Mathieu válaszolt. Végül azonban a 64. percben Ibai Gomez eldöntötte az Alavés javára a meccset, amelynek 2-1 lett a vége.

All Goals - Barcelona 1-2 Alaves - 10-09-2016 by Euro-1