Serie A: A magyar csatárt megalázta edzője, Higuaín megint remekelt - videó, eredmények

Balogh Norbertet a 40. percben lecserélték, Sallai Rolandnak centik kellett volna a győztes gólhoz a Palermo-Bologna meccsen. A Juve simán nyert, a Roma csak ikszelt.
Budai László 2017. április 15., szombat 14:55
Szerző: Budai László 2017. április 15., szombat 14:55

A Palermo-Bologna mérkőzésen a magyarok közül Balogh Norbert volt a hazai együttes kezdőcsapatának a tagja. A magyar támadó azonban nagyon kevés ideig örülhetett ennek, ugyanis edzője, a nemrégiben kinevezett Diego Bortoluzzi megalázó módon a 40. percben lecserélte őt. Bár az tény, hogy Baloghnak nem sikerült minden passza, de kiharcolt egy sárga lapot, és egyáltalán nem lógott ki a mezőnyből, így igen érthetetlen volt, hogy a szünet előtt néhány perccel lecseréljék.

Sallai Roland a 74. percben állt be a 25. percben egyébként emberelőnybe került Palermóba, a magyar játékos nagyon aktív volt, és ő is kiharcolt egy sárgát az ellenfélnek. Sallainak a hajrában centik hiányoztak a gólhoz, de hét méterről, hatalmas helyzetben fölé emelt. A mérkőzés végül 0-0 maradt. Nagy Ádám combsérülése miatt nem játszhatott.

Gonzalo Higuaín továbbra is bombaformában, a Juventus az argentin csatár duplájával nyert 2-0-ra a Pescara otthonában.

A Roma-Atalanta rangadó 1-1-es döntetlen lett.

Dráma a milánói derbin, a 97. percben döntött a gólvonal-technológia - videó

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

Pescara-Juventus 0-2

Serie A - eredmények

Roma-Atalanta 1-1 (Dzeko 50., ill. Kurtic 22.)

Cagliari-Chievo 4-0 (Borriello 11., Sau 15., Joao Pedro 40., 90.)

Fiorentina-Empoli 1-2 (Tello 64., ill. El Kaddouri 37., Pasqual 92.)

Palermo-Bologna 0-0 – kiállítva: Pulgar (25.)

Genoa-Lazio 2-2 (Simeone 10., Pandev 78., ill. Biglia 45., Alberto 91.)

Pescara-Juventus 0-2 (Higuain 23., 43.)

Torino-Crotone 1-1 (Belotti 66. – 11-esből, ill. Simy 81.)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.