1-1-s döntetlent és drámai hajrát (a vendégek egy büntetőt elrontottak, de a 90. percben mégis egyenlítettek) követően, 11-esekkel búcsúztatta a német negyedik vonalban szereplő Saarbrücken a Bundesligában játszó Fortuna Düsseldorf csapatát a Német Kupa legjobb nyolc csapata között.
A patinás gárda 35 évet követően jutott ismét a legjobb négy közé a sorozatban. A keddi találkozót közel 7 ezer szurkoló látta a negyedosztályú csapat stadionjában.
Német Kupa, negyeddöntő:
Saarbrücken (IV.) – Fortuna Düsseldorf 1-1 (Janicke 31., ill. Jörgensen 90.) – 11-esekkel: 7-6
Átigazolások
DAC
Redzic eladásának részletei
Jan Van Daele, a dunaszerdahelyi DAC sportigazgatója részletesen és nyíltan beszélt Redzic Damir Salzburgba igazolásának hátteréről.
FTC / Paks
Osváth az Üllői úton
A Paks magyar válogatott szélsővédője, Osváth Attila az Üllői úton folytatja.
Légiósok
Géresi visszatér
Géresi Krisztián visszatér a pályára, és az osztrák alsóbb osztályú Kirchberg együttesét erősíti majd. A játékos a Csakfocinak nyilatkozott is döntéséről.