Lőw Zsolt a PSG-t választja, Neymarékkal akar dolgozni – sajtóhír

Lőw Zsolt a PSG ajánlatát fogadja majd el, ahol Thomas Tuchel segítője lehet. A magyar edző még több tapasztalatot akar gyűjteni.
Budai László 2018. május 30., szerda 9:51
Lőw Zsolt a PSG ajánlatát fogadja majd el, ahol Thomas Tuchel segítője lehet. A magyar edző még több tapasztalatot akar gyűjteni.
Szerző: Budai László 2018. május 30., szerda 9:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Lőw Zsolt döntött jövőjéről, és úgy tűnik, a PSG ajánlatát fogadja el, ahol korábbi edzője, Thomas Tuchel segítője lehet – írta meg a német rblive.de az LVZ német lap nyomtatott kiadására hivatkozva.

Lőw két lehetőségből választott

A hét elején már tisztábbá vált a magyar edző jövője. Az biztossá vált, hogy nem veszi át az RB Salzburg irányítását, az osztrák csapatnál ugyanis hosszabbított Marco Rose.

Így két korábban említett opció maradt: a Bundesligában szereplő RB Leipzig vezetőedzője lesz (az U19-eseket edző Robert Klauß-szal, vagy Ralf Rangnickkal közösen), vagy a PSG-be szerződik, ahol Neymarékkal dolgozhat.

 

A mostani hírek szerint Lőw utóbbit választotta, a lap szerint azért, mert még több tapasztalatot akar gyűjteni, mielőtt vezetőedzőként elvállal egy csapatot.

Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz