Fotó: www.twitter.com/bvb
A második félidőben szerzett góllal begyűjtötte a három pontot a Borussia Dortmund az Herthát a Bundesliga szombati játéknapjának utolsó mérkőzésén.
Bundesliga, 30. forduló
Borussia Dortmund–Hertha BSC 1-0 (Can 58.)
Can gólja
Olvastad már?
Bundesliga: A sereghajtó meglepte Gulácsiékat, zsinórban 9. győzelmét aratta a Bayern - eredmények, videók
Korán vezetést szerzett a Leverkusen a Bayern ellen, ám a münchenieket ez nem ijesztette meg, négy góllal válaszoltak Alario találatára. A végeredményt a 17 éves és 43 napos Florian Wirth álllította be, aki így a Bundesliga történelmének legfiatalabb gólszerzőjévé vált. A Gulácsi Péter vezette RB Leipzig zsinórban harmadjára játszott döntetlent hazai pályán, ezúttal a sereghajtó Paderborn vitt el egy pontot Lipcséből. Szalai Ádám a 93. percben állt be csereként a Mainzban.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Ferencváros
Megírták, mi lenne a legjobb Keitának
Németországban azt írják, egy végleges átigazolás a Ferencvároshoz, ahol Naby Keita úgy tűnik, jól érzi magát, valószínűleg minden fél számára a legjobb megoldás lenne.