Bundesliga: A sereghajtó meglepte Gulácsiékat, zsinórban 9. győzelmét aratta a Bayern - eredmények, videók

Korán vezetést szerzett a Leverkusen a Bayern ellen, ám a münchenieket ez nem ijesztette meg, négy góllal válaszoltak Alario találatára. A végeredményt a 17 éves és 43 napos Florian Wirth álllította be, aki így a Bundesliga történelmének legfiatalabb gólszerzőjévé vált. A Gulácsi Péter vezette RB Leipzig zsinórban harmadjára játszott döntetlent hazai pályán, ezúttal a sereghajtó Paderborn vitt el egy pontot Lipcséből. Szalai Ádám a 93. percben állt be csereként a Mainzban.
Nyikes Zoltán 2020. június 6., szombat 17:35
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. június 6., szombat 17:35

Bundesliga, 30. forduló

Düsseldorf–Hoffenheim 2-2 (Hennings 5., 76. - 11-esből, ill. Dabbur 16., Zuber 61.) Kiállítva: Hubner (9. -Hoffenheim)
Eintracht Frankfurt–Mainz 0-2 (Niakhate 43., Kunde Malong 77.)
Bayer Leverkusen–Bayern München 2-4 (Alario 10., Wirtz 89., ill. Coman 27., Goretzka 42., Gnabry 45., Lewandowski 66.)
RB Leipzig–Paderborn 1-1 (Schick 27., ill. Strohdiek 92.) Kiállítva: Upamecano (43. - Leipzig)
Borussia Dortmund–Hertha BSC 1-0 (Can 58.)

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.