Bundesliga: Szalai duplával nyert meccset, Dárdaiék bravúrral győztek idegenben - eredmények, videó

Szalai Ádám két fontos góljának is köszönhetően hatgólos bajnokit nyert meg a Hoffenheim. A Dortmund szoros meccset húzott be, a Hertha pedig hat hellyel előtte álló ellenfelet vert.
Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 17:25
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 17:25

Remek teljesítményt nyújtott és két gólt szerzett Szalai Ádám a Hoffenheim - Mainz Bundesliga-mérkőzésen. A válogatott támadó az első félidőben talált be először, a vendégek viszont gyorsan válaszolni tudtak. A félidei 1-1 után Kramaric és Szalai is betalált a Hoffenheimben, így 3-1-re nőtt az előny, de a Mainz (Szalai korábbi csapata) nem adta fel, és szépített (3-2). A találkozó végeredményét a Szalaihoz hasonlóan duplázó Kramaric állította be (4-2).
Szalai Ádám 1. gólja:

Szalai Ádám 2. gólja:

Bravúrgyőzelmet aratott a Leverkusen otthonában Dárdai Pál együttese, a Hertha. A magyar vezetőedző csapata a tabellán hat hellyel előttük álló ellenfél otthonába látogatott, de Lazaro és Kalou góljaival három ponttal távozott, 2-0-ra nyertek a berliniek.