Bundesliga: Parádés sarkazás után talált be közelről Sallai, gólpasszt is kiosztott - eredmények, videók

Már 26 perc alatt kétgólos előnyre tett szert a Freiburg a Bundesliga szombati játéknapján, ez pedig elsősorban a magyar válogatott Sallai Rolandnak volt köszönhető, aki előbb remek beadással szolgálta ki csapattársát, majd egy parádés sarkazást követően közelről váltotta gólra a kipattanót - csapata végül 3-2-re nyert.
Nyikes Zoltán 2020. szeptember 19., szombat 17:43
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. szeptember 19., szombat 17:43

Bundesliga, 1. forduló:

Eintracht Frankfurt-Arminia Bielefeld 1-1 (An. Silva 62., ill. Soukou 51.)
1. FC Köln-1899 Hoffenheim 2-3 (Andersson 22., Drexler 86., ill. Kramaric 4., 45.+3, 90+2 - a másodikat 11-esből)
Union Berlin-FC Augsburg 1-3 (Bulter 75., ill. Vargas 41., Gregoritsch 82., Hahn 89.)
VfB Stuttgart-SC Freiburg 2-3 (Kalajdzic 71., Wamangituka 81., ill. Petersen 8., Sallai 26., Grifo 48.)
Werder Bremen-Hertha BSC 1-4 (Selke 69., ill. Pekarik 42., Lukebakio 45+2, Cunha 62., Cordoba 90.)
Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach 3-0 (Reyna 35., Haaland 54., 77. - az elsőt 11-esből)

Sallai gólja

Topligák: Kínos hazai vereséggel nyitott a Manchester United, megint Haaland volt a Dortmund nyerőembere - eredmények, videók
Hatalmas meglepetésre hazai pályán szenvedett vereséget a Manchester United a Premier League első fordulójában a Crystal Palace ellen. Németországban Erling Haaland bombaformában kezdett, két góllal vette ki a részét a Dortmund győzelméből.