Bundesliga: Kiütéssel nyert a Stuttgart és a Hoffenheim, Sallaiék megtorpantak a nyitányon - eredmények, videók

A Sallai Rolandot a 70. percben bevető Freiburg gól nélküli döntetlennel, míg Novothny Soma csapata, az újonc VfL Bochum egygólos vereséggel kezdte a német bajnokság 2021/22-es idényét szombaton.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 14., szombat 18:34
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 14., szombat 18:34

Bundesliga, 1. forduló

Stuttgart-Fürth 5-1 (Endo 30., Klement 36., Kempf 55., 76., al-Gaddiui 61., ill. Leweling 93.)

A Stuttgart alaposan megszórta a másik újonc Greuter Fürth együttesét: Marc Oliver Kempf kétszer volt eredményes, míg Borna Sosa három gólpasszt adott az 5-1-es hazai sikerrel záruló mérkőzésen.

Bielefeld-Freiburg 0-0

Wolfsburg-Bochum 1-0 (Weghorst 22.) - kiállítva: Tesche 4. (Bochum)

A Bochum Robert Tesche azonnali piros lapja miatt már a negyedik percben emberhátrányba került az előző szezonban negyedik Wolfsburg otthonában, és végül szoros vereséget szenvedett. Novothnyt sérülés miatt nem nevezték a mérkőzésre. (MTI)