Bundesliga: Gulácsiék hátrányból gáláztak, Szalaiék csak szépíteni tudtak az újonc ellen - videó

A Bundesliga 11. fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hátrányból fordított, és 4-2-re nyert a Hertha BSC vendégeként. Szalai Ádám kezdő volt a Mainz csapatában, ám a hazai pályán nyújtott remek hajrázásuk nem ért pontot a ligaújonc Union Berlin ellen.
Csakfoci Admin 2019. november 9., szombat 17:28
A Bundesliga 11. fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hátrányból fordított, és 4-2-re nyert a Hertha BSC vendégeként. Szalai Ádám kezdő volt a Mainz csapatában, ám a hazai pályán nyújtott remek hajrázásuk nem ért pontot a ligaújonc Union Berlin ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 9., szombat 17:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bundesliga, 11. forduló

Hertha - RB Leipzig 2-4 (Mittelstadt 32., Selke 92, ill. Werner 38. - 11-esből, 89., Sabitzer 46., Kampl 83.)

Mainz - Union Berlin 2-3 (Onisiwo 81., Brosinski 94., ill. Ingvartsen 30., Andersson 48., 52.)

Schalke - Düsseldorf 3-3 (Caligiuri 33., Kabak 67., Serdar 79. ill. Hennings 62 - 11-esből, 74., 85.)

Paderborn - Augsburg 0-1 (Max 49.)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz