Bundesliga: Dárdai szupercseréje mentett pontot Stuttgartban - eredmények, videó

A Bundesliga 21. fordulójában a Dárdai Pál által irányított Hertha a hajrában mentett pontot a Stuttgart vendégeként. A berliniek egyenlítő találatot a 17 éves Luca Netz szerezte, aki előbb a 79. percben csereként állt be, majd három perccel később egalizált. Szalai Ádám kezdőként 84 percet játszott a Leverkusen otthonában, csapata 2-0-s hátrányból felállva az utolsó percekben mentett pontot.
Csakfoci Admin 2021. február 13., szombat 17:31
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 13., szombat 17:31

Bundesliga, 21. forduló

Stuttgart-Hertha 1-1 (Kalajdzic 46., ill. Netz 82.)

Két vereség után ez volt az első pontszerzésük a berlinieknek a január 25-én kinevezett Dárdai Pál irányításával, aki a második vezetőedzői időszakát tölti a Hertha felnőtt csapatánál.

Bayer Leverkusen-Mainz 2-2 (Alario 14., Schick 84., ill. Glatzel 89., Stöger 92.)

Szalai Ádám kezdőként 84 percet töltött a pályán a Mainz együttesében, amely a 88. percben még kétgólos hátrányban volt a Bayer Leverkusen otthonában, de végül 2-2-es döntetlent ért el.

Dortmund-Hoffenheim 2-2 (Sancho 24., Haaland 81., ill. Dabbur 31., Bebou 51.)

A Borussia Dortmund sem tudott nyerni, ugyanis odahaza 2-2-re végzett a Hoffenheimmel.

Werder Bremen- Freiburg 0-0

A Sallai Rolandot bokasérülés miatt továbbra is nélkülöző Freiburg gól nélküli döntetlent játszott Brémában. (MTI)

Union Berlin-Schalke 0-0

Topligák: A Napoli elrontotta Chiellini jubileumát, Gündogan duplája is kellett a Tottenham legyőzéséhez - videók
A Napoli hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Juventust, amelynek színeiben Giorgio Chiellini a 400. alkalommal lépett pályára a Serie A-ban. Az angoloknál Ilkay Gündogan duplájának is köszönhetően a Manchester City 3-0-ra legyőzte a Tottenhamet a Premier League 24. fordulójában.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.