Bundesliga: Dárdai remek győzelemmel hallgattatta el a kritikusokat, Haaland duplával tért vissza - eredmények, videók

A Bundesliga 8. fordulójában a Dárdai Pál által vezetett Hertha BSC 2-1-re nyert a Frankfurt vendégeként. Erling Haaland sérüléséből felépülve, duplával tért vissza a Szalai Ádámot nélkülőző Mainz ellen. Az élvonalba 11 év után visszajutó Bochum 1-0-ra nyert a szintén újonc otthonában, a vendégeknél Novothny Soma a 93. percben állt be.
Csakfoci Admin 2021. október 16., szombat 17:26
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 16., szombat 17:26

Bundesliga, 8. forduló

Frankfurt-Hertha 1-2 (Pacienca 78. - büntetőből, ill. Richter 7., Ekkelenkamp 63.)

Freiburg-RB Leipzig 1-1 (Jeong Woo-Yeong 64., ill. Forsberg 32. - büntetőből)

Dortmund-Mainz 3-1 (Reus 3., Haaland 54. - büntetőből, Haaland 94. ill. Burkhardt 87.)

Fürth-Bochum 0-1 (Losilla 80.)

Union Berlin-Wolfsburg 2-0 (Awoniyi 49., Becker 83.)

Gladbach-Stuttgart 1-1 (Hofmann 42., ill. Mavropanos 15.)

PL: A magyar válogatott "réme" meccset nyert csapatának, a Leicester könnyedén elintézte az MU-t - eredmények, videók
A Southampton a magyar válogatott vb-álmait összetörő Armando Broja góljával nyert 1-0-ra a Leeds United ellen, a Leicester City hazai pályán 4-2-re legyőzte a Manchester Unitedet, az immáron Claudio Ranieri vezette Watford odahaza kapott ki 5-0-ra a Liverpooltól a Premier League 8. fordulójának szombati játéknapján.